Ana Sayfa / Aşk ve İlişkiler / Ayak Parmağına Göre Karakter Testi???
bayanlar-icin-is-imkanı

Ayak Parmağına Göre Karakter Testi???

ayak-parmagına-gore-karakter-testiAyak parmaklarınızın şekline göre karakter analizi yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi hemen ayaklarınıza bakın ve parmak şeklinize göre siz de kendi analizinizi yapın..

Aşağıda gösterilen şekillerden hangisine sahipsiniz? Hemen şimdi inceleyin ve karakteriniz hakkında verilen ipuçlarına göz atın.

Dengeli ve Sosyal

dengeli-ve-sosyalEğer sizin de parmaklarınızın uzunluğu sağ parmağınızdan sol parmağınıza doğru kısalıyorsa dengeli ve sosyal bir kişiliğiniz var demektir. Biraz daha açacak olursak; iyi bir konuşma yeteniğinizin ve yeni kişilerle tanışmaktan hoşlanıyorsunuz. Sıcakkanlı ve arkadaşlarınızı seven kişiliğiniz sizi ara ara sıkıntıya sokabiliyor. Ama açık görüşlü bir yapıya sahip olmanız sizi rahatlatıyor.

Yaratıcı ve Coşkulu

yaratici-ve-coskuluŞekildeki gibi sizinde ikinci parmağınız baş parmağınızdan daha uzunsa yaratıcı bir zekaya sahip olduğunuzun göstergesidir. Yeni şeyler öğrenmek ve araştırmacı kişiliğiniz ön plandadır. Bu istekleriniz zaman zaman stresli bir hal alsada kendinizi sakinleştirmeyi biliyorsunuz.

Güvenilir ve Dikkatli

guvenilir-ve-dikkatliAyaklarınızdaki parmaklarınızın hepsi aynı boyda ise sadık bir kişiliğe sahipsiniz demektir. Arkadaşlarınız tarafından güvenilir ve sadece iyi gün dostu değil, kötü gün dostusunuzda. Olaylara temkinli ve çekingen yaklaşıyorsunuz. Güvendiğiniz arkadaşlarınız sizi yoldan çıkartabilir, dikkatli olmanızda fayda var.

Yorumlar

Yorumlar

bayanlar-icin-is-imkanı

İlginizi Çekebilir

Yemek Borusu Kanserine Neden Oluyor!

Eğer içeceklerinizi sıcak içiyorsanız bu alışkanlığınızı bir an önce değiştirmelisiniz… Geç belirti vermesi nedeniyle genellikle …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir