Ana Sayfa / EK-İŞ
bayanlar-icin-is-imkanı

EK-İŞ

BAŞKALARI İÇİN ÇALIŞMAKTANSA, KENDİ İŞİNİ YAPMAK  SİZİNDE BİR ÇOK KİŞİ GİBİ HAYALİNİZ İSE TAM YERİNDESİNİZ..

AMACINIZ KAZANMAK VE KENDİ İŞİNİZİ KURMAKSA İSTER EV HANIMI, İSTER ÖĞRENCİ, EMEKLİ, ÇALIŞAN OLUN HİÇ FARK ETMEZ. BU İŞ HERKESİN YAPABİLECEĞİ, KENDİ İŞİNİN PATRONU OLABİLECEĞİ, KENDİ KAZANCINI OLUŞTURABİLECEĞİ BİR SİSTEM.

GÜZELLİKLERLE DOLU BİR DÜNYADA KAZANÇ KAPILARINIZ SİZE AÇIYOR. YETERKİ SİZ KAZANMAK İSTEYİN. HUNCALİFE İLE KAZANMAK ÇOK KOLAY…..

YARIM ASIRDIR GEÇMİŞTEN GELEN GÜVEN HUNCALİFE‘Yİ TANIYALIM 

HuncaLife 1957 ylında kurulmuş ve sektörde jagler, she, axe, viva, cappio,extory ve carmina gibi birçok markanın üreticisi olarak tanınan Hunca Kozmetik A.Ş’nin network marketing’deki adıdır.(Hunca Kozmetik Türkiye parfüm pazarının %35 ile Pazar lideridir.Aynı zamanda Hunca Kozmetik TURQUALİTY belgesine sahip tek TÜRK kozmetik firmasıdır.)Tüm ürünleri Ülkemizde üretilerek yurt ekonomisine katkı sağlayan HUCALİFE ürünlerinde sağlığa zararlı ALKOL, PARAFİN, PARABEN VE BENZERİ gibi hiç bir madde bulunmaz. Ürünleri SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLI ve BİTKİSEL içerikli ve HELAL sertifikalıdır. Hem kendiniz güvenle kullanabilir. Hem çevrenize güvenle sunabilirsiniz.

HUNCALİFE İLE NELER KAZANACAKSINIZ 

PERAKENDE SATIŞ GELİRİHuncaLife’da Perakende satış geliri net %30’dur. Örneğin: 100 TL ürün alımı yaptınız, katalog satış fiyatıyla 130 TL’ye satar 30 TL kar elde edersiniz. Yani %30 Kazanırsınız…

KİŞİSEL ALIM PRİMİ  :HuncaLife’da Kişisel olarak verdiğiniz sipariş tutarından %4 ile %24 arasında kariyerinize göre Kişisel alım primi kazanırsınız. Örneğin; %24 Altın temsilcisiniz, 100 TL ürün alımı yaptınız %30 satış karınızın dışında %24’de kişisel alım primi kazanırsınız.

GRUP PRİMİ .HuncaLife’da Grubunuzun 1 Takvim ayı içersinde yapmış olduğu toplam cirodan kariyerinize göre size prim ödemesi yapılır.

LİDERLİK SEVİYE ÖDÜLLERİ: HuncaLife Liderlik seviye ödülleri 1 kereye mahsus priminizin dışında ödenen primlerdir.

Kıdemli Altın Temsilci : 2000 TL,   Safir Temsilci : 3000 TL,  Zümrüt Temsilci : 6000 TL, Yakut Temsilci: 9000 TL, Elmas Temsilci : 12000 TL 

LİDERLİK PRİMLERİ : HuncaLife’da 6 Derinlikte liderlik primi vardır.

ARABA PROGRAMI . Hunca Life’da binmek istediğiniz arcı siz seçersiniz. Araba programı Safir Temsilci(3 adet %24 Altın Temsilci) olduğunuzda başlar. Araba Planına göre

Safir Temsilci :     Woswagen Polo

Zümrüt Temsilci: Ford Focus

Yakut Temsilci:   Peugeot 508

Elmas Temsilci:  Mercedes C 180 kullanım hakkı kazanır.

NASIL SATIŞ TEMSİLCİSİ OLURUM ÜYELİK ÜCRETLİ MİDİR ?

HuncaLife Temsilcisi olmak ÜCRETSİZDİR. 18 yaşını doldurmuş olmak ve T.C vatandaşı olmanız yeterlidir. HuncaLife katılmaya karar verdiğinizde size lazım olan tek şey detaylı bilgi alabileceğiniz bir sponsor olacaktır. Yandaki formu doldurarak Benim ekibime katılabilirsiniz.

BAŞARMAK ÇOK KOLAY  

Yaşınız, eğitiminiz, daha önceki deneyiminiz ne olursa olsun HuncaLife sistemine dahil olarak başarıya 3 basit adımda ulaşabilirsiniz.

Kullanın: Temsilci özel fiyatlarıyla sahip olacağınız ürünleri kullanın. Kişisel alımlarınızdan %24’e varan ek prim kazanın.

Anlatın: Cildinizin dostu bu ürünleri çevrenize tavsiye edin ve kullandırın. Perakende satışlarınızdan %30 gelir elde edin.

Paylaşın: Ürünleri kullanıp memnun kalan kişilere, HuncaLife iş fırsatını anlatarak, bu kişileri ekibinizin yeni elçileri yapın. Düzenli müşterilerinizi, HuncaLife Temsilcisi yaparak, onlara ek avantajlar sunun. Yaptıklarınızı ve öğrendiklerinizi ekibinizle paylaşın, onların kazanmasını sağlayın. Ekibinizin satışlarından %24’e kadar standart prim, kazanın. HuncaLife’ın size sunduğu çok katlı pazarlamada başarı, bu kadar basittir!

HUNCALİFE EĞİTİM DESTEĞİNDEN FAYDALANIN !

HuncaLife, ürünler, iş fırsatı ve liderlik çerçevesinde eğitim desteği sunmaktadır. İşinizi geliştirmek ve sağlam temellere oturtmak için bu destekten mutlaka faydalanın ve şirketin aylık eğitim programını takip edin.

Ürünleri ve işi daha iyi tanıyın, tanıtın! Uzmanlar tarafından verilen eğitimler ile HuncaLife ürünlerini tanıtırken sahip olmanız gereken bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca şirket tarafından düzenlenen tanıtım toplantılarına Temsilci adayları- nızı davet ederek, bu eğitim sisteminden doğrudan faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.

Sorularınıza cevap bulun! Bir HuncaLife Temsilcisi olarak tüm merak ettikleriniz ve henüz aklınıza gelmemiş sorular hakkında cevapları şirket eğitimlerinde öğrenebilirsiniz. Toplantılara düzenli katılarak şirketin en yeni haberlerini ilk duyan siz olabilirsiniz.

Sosyalleşin! Eğitime katılan diğer lider ve Temsilcilerle tanışarak, hem yeni arkadaşlıklar kurabilir, hem de tanıştığınız kişilerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Benzer tecrübeler yaşayan kişilerle aynı ortamda başarılarınızın kutlanması motivasyonunuzu yükseltebilir ve başarıya giden yolda daha hızla ilerlemenizi sağlayabilir.

Kendi eğitim ve toplantılarınızı düzenleyin! HuncaLife işinde ilerlerken, büyüyen alt ekibinize gerekli desteği sağlamak ve onların işlerini büyütmelerine destek olmak için kendi eğitim toplantılarınızı düzenleyebilirsiniz.

Bilginizi ekibinizle paylaşın! Deneyimlerinizi ve bilginizi paylaşarak, alt ekibinizdeki kişilerin başarı yolunda daha hızlı ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Ekibinizi motive edin! Ekipteki Temsilcilerin başarılarını eğitimlerde onurlandırarak, onların motivasyonunu yükseltebilirsiniz. Ekibinize örnek olun! Kendi eğitimlerinizi düzenleyerek, hem alt ekibinizdeki kişilerin kendi eğitim düzenlemesine örnek olabilir, hem de alt ekibinizdeki Temsilcilere yalnızca bu işi nasıl yapacaklarını değil, nasıl başarılı olacaklarını da öğretebilirsiniz.

.GÜÇLÜ VE İŞİ BİLEN BİR SPONSORLA ÇALIŞMAYA VAR MISINIZ ?

M SORULARINIZ İÇİN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ 

İLETİŞİM : 0544 329 6300

FACEBOOK’TAN ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

bayanlar-icin-is-imkanı