Ana Sayfa / Aşk ve İlişkiler / Erkekleri Baştan Çıkaran Kokular???
bayanlar-icin-is-imkanı

Erkekleri Baştan Çıkaran Kokular???

erkekleri-bastan-cikaran-kokular-parfumlerKokular karşı cinsin dikkatini çeken görünmez güçtür. Kokular istemesek de, duyguları yönetiyor. Bu da beğendiğiniz erkeği kokular sayesinde de elde edebileceğiniz anlamına geliyor. Hatta bazı kokular erkeklerde cinsel istek uyandırır, bazıları ise kadınlarda hoş arzular ve duygular uyandırır. Kokuların etkileri bilimsel araştırmalarda da onayını almıştır. Karmakarışık insan beyni her türlü kokuya farklı tepki veriyor. Hatta baş ağrısını bile giderebilir.

Erkekleri baştan çıkarman yollarını arıyorsanız, parfümlerin içeriğinde bu bitkilerin olmasına dikkat edin.

Tarçın: Kulağa tuhaf gelebilir ama erkekler tarçın kokusunun karşısında duramıyorlar. Hindistan ve Sri Lanka’ya ait olan bu baharat erkekleri en çok etkileyen kokular arasındadır. Tarçın cinsel arzuları artıran özelliğe sahiptir. Kadınlar yüzyıllardır, tarçın kokusunu erkekleri elde etmek için kullanırlar.

Vanilya: Erkekler bu bitkiye karşı oldukça hassas olurlar. Vanilya birçok kozmetiğin bünyesine katılan maddedir. Bitkinin içeriğinde erkeklerin cinsel arzularını kontrol eden maddeler var. Nasıl kullanılması çok da farketmez: ister tatlıların içeriğinde, ister parfüm, gerekse içeceklerin içeriğinde kullanıldığında erkekleri etkiliyor. Eski zamanlarda ereksiyon sorunu ile karşılaşan erkeklere vanilyalı içecekler içiriyorlardı. İçeriğinde vanilya olan parfümleri kullanırsanız, erkeklerin size “Ne güzel kokuyorsun” diyeceğinden emin olabilirsiniz.

Sandal ağacı: Yapılan araştırmaların sonuçlarına göre, sandal ağacının kokusu erkeklerin çok hoşuna gidiyor. Bu koku kadın vücudu ile birleştiği zaman erkekler için dayanılmaz olabilir. Tutkulu ve ateşli gece geçirmek istiyorsanız, içinde sandal ağacı olan mumlar yakabilir veya kremler sürebilirsiniz.

Turunçgiller: Limon, greyfurt ve portakal gibi narenciye kokuları sizi unutulmaz yapabilir. Narenciye kokularına çok hassas olan erkekler bu tür parfümlere daha çabuk tepki verirler. Erkekler bu kokuyu aldıklarında kan dolaşımının hızla arttığı gözlenmiştir.

Lavanta: Lavanta bitkisinden genellikle deterjan tozlarının ve yumuşatıcıların içeriğinde yararlanılır. Ancak erkekler lavantanın cezbedici kokusundan habersizler. Söylenilenlere göre, Cleopatra Mark Antony ve Julius Sezar’ı lavantanın cezbedici kokusu sayesinde elde etti. Yeni evlenen çiftler yatağın altına bir demet lavanta koyarak etkisinden faydalanabilirler. Lavanta kokusu erkeklerin kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. Karşı cinsin temsilcilerini cezbetmek için içeriğinde lavanta olan parfümler alın.

Salep çiçeği: Parfüm olarak vanilyayı andıran salep, erkeklerde derin duygular ortaya çıkarıyor. Yapılan araştırmalarda salep kokusunun erkeklerde romantizm fikirlerini ortaya çıkardığı anlaşıldı.

NOT: Parfümler hayatımızda ve sevdiğimiz insanların hatırasında sonsuza kadar iz bıraksa bile aşırı kullanılmamalıdır. Bu durum hem kendinizin, hem de çevredekilerin baş ağrısına ve kalp bulantısına neden olabilir. Erkeklere çekici görünme isteği tamamen tersi bir sonuçla bitebilir.

Yorumlar

Yorumlar

bayanlar-icin-is-imkanı

İlginizi Çekebilir

200 gramlık parmak kız büyüdü! Bakın şimdi ne halde

Amilia Taylor 284 gram ağırlıkla dünyaya gelen ve tüm dünyayı minicik boyutuyla hayrete düşüren mucize …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir