Ana Sayfa / Moda / Kalçayı Güzel Gösteren 4 Etek Modeli !!!
bayanlar-icin-is-imkanı

Kalçayı Güzel Gösteren 4 Etek Modeli !!!

Kalçayı Güzel Gösteren 4 Etek Modeli
Etek, kadın fiziğine belki de en çok yakışan kıyafetlerden biri. Hem spor, hem de klasik tarzda, her ortama uygun ve her fiziğe yakışacak sayısız etek modeli var kuşkusuz. Asıl püf noktası her kadının kendi beden yapısı ve ölçüleriyle uyumluetek modelini bilmesi ve kendine yakıştırmasıdır.  Her etek modeli herkeste aynı görsellikte durmayabilir bunun sebebi her insanın birbirinden oldukça farklı beden yapısıdır.

Kalem Etek: Sözgelimi eğer kıvrımlı çizgilere sahipseniz; bel bölgeniz ince, kalça bölgeniz yuvarlak hatlıysa kalem etekler size çok yakışacaktır. Bele tam oturan, vücudu sararak diz altına kadar ilerleyen bu etek modeli, beli daha ince, basenleri bir miktar geniş göstererek, kıvrımlı hatlarınızı vurgulamanızı sağlayacaktır.

kalem-etek

 

Yüksek Belli Etekler: Yüksek bel etekler, tanımdan da anlaşılacağı gibi bel bölgesine oturan ve beli saran etek modelidir. Bu etek modeli ile ince ve daha uzun boylu görünebilirsiniz. Orantılı duran bir vücutta da kalça yapısı son derece muntazam görünür.

yuksek-bel-verev-etek

 

Pileli Etekler: Yüksek belli, hele de yaz mevsimi için tasarlanmış şifon, ipekli, rengarenk ve yumuşacık kumaşlarla dikilmiş, mini yahut maksi boylarda çeşitlendirilmiş pilili etek modeli, özellikle de dar ve düz kalçalı bayanların hatlarını daha dolgun ve biçimli gösterecektir.

kalcayı-guzel-gosteren-mini-etek

 

Mini Etekler: Boyunuz ve özellikle de bacak boyunuz kısaysa size en uygun etek modeli  diz üstünde kalan mini etekler olacaktır. Bu eteklerle daha uzun görünebilirsiniz. Kışın da opak çoraplarla kombinleyeceğiniz mini eteklerle, uzun bir bacak boyu illüzyonu oluşturabilirsiniz.mini-etek-modelleri

Yorumlar

Yorumlar

bayanlar-icin-is-imkanı

İlginizi Çekebilir

Basenli Kadınlar İçin Öneriler

Basenli Kadınlar İçin Öneriler Basenli kadınlar için doğru giyinmek önemlidir.Çünkü yanlış parçalarla olduğundan daha geniş …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir