Ana Sayfa / Moda / Kot Gömleği Hangi Parçalar İle Kombinlersiniz?
bayanlar-icin-is-imkanı

Kot Gömleği Hangi Parçalar İle Kombinlersiniz?

kot-gomlekŞu sıralar kot gömlekler çok moda, bu sebeple de kot gömlekleri ne tarzlarda giyebileceğinizi bilmeniz önemli. Üstelik nasıl giyeceğinizi bilirseniz, kot gömleğinizi, her tarz ortama da uydurabilirsiniz. İşte size kot gömleğinizi kombinleyebileceğiniz birkaç farklı stil önerisi…

Deri bir eteğin içine sokarak

Son derece günlük olan görünümünüzü siyah deri bir etekle daha kışkırtıcı hale getirin. Eğer kendinizi cesur hissediyorsanız ve bunu için yeterli bir vücudunuz varsa, dar bir etek seçmenizi öneririz. Görünümüzünü bilekte biten botlarla (bootie) tamamlayın. Ya da daha hanımefendi durmak isterseniz babet de tercih edebilirsiniz.

Paçası kısa pantolonla

Naturel renklerde bir kısa paçalı pantolon edinin ve bunu kot gömleğinizle kombinleyin. Kot gömleğinizin bir ucunu pantolonunuzun beline soktuğunuzdan emin olun ki pantolonunuzun beli, kemeriniz ve pantolonun vücudunuza oturuşu fark edilsin.

Bir ceketin altına

Kot gömleğinizin üzerine şık ve üzerinize güzelce oturan bir ceket giyerek dikkatleri kıyafetinizin belden yukarı kısmına çekin. Böylece dikkatler ceketinizde olur ve kot gömleğiniz kıyafetinize beklenmedik bir hava katar.

Renkli kotla

Renkli kotlar (özellikle de neon renkler) şu sıralar çok moda ve hemen hemen herkeste var. Üstelik kot gömlekle renkli bir kot giymek son derece havalı duran bir seçenek.

Kalem eteğin içine sokarak

Kot gömlek giymenin asıl kuralı onu modernize bir görünüm ile kombinlemektir. Naturel tonlarda bir kalem etek ve üzerine de bir kot gömlek giyin. Gömleğin uçlarınızı eteğin içine sokun. Daha dikkat çekici bir görünüm için desenli kalem etekler tercih edebilirsiniz. Rengi solmuş ve üzerinize oturmayan kot gömlekler daha çok günlük kullanıma uygundur. Eğer kıyafetinizin daha havalı ve ağır durmasını istiyorsanız koyu, detayları olmayan, sade ve tek renk bir kot gömlek edinin.

Metal aksesuarlarla

Bir kıyafeti gündelik görüntüden çıkarmanın en kolay yolu ona aksesuar eklemektir. Parlak metalik gibi kotun kalın kumaşına ters düşen bir aksesuar edinin. Düğmeleri iliklenmiş bir kot gömleğin üzerine takılan gümüş bir kolye son derece şık duracaktır.

Kot gömlekler, bir dolabın olmazsa olmazıdır! Kot gömleğinizi, bu ipuçları sayesinde, gündüzden geceye rahatça dönüştürebilir ve her daim giyebilirsiniz.

Yorumlar

Yorumlar

bayanlar-icin-is-imkanı

İlginizi Çekebilir

Vücut Tipine Göre Kıyafet Seçimi

Vücut tipine göre kıyafet seçimi yapıldığında, hem şık hem de kaliteli bir tarz yakalarsınız. Üstelik, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir