Ana Sayfa / Güzellik / Egzersiz / Popo Sıkılaştırıcı 10 Kolay Egzersiz
bayanlar-icin-is-imkanı

Popo Sıkılaştırıcı 10 Kolay Egzersiz

Bu hareketleri her gün sabah kalkınca ve gece yatmadan ömce 20’ier  defa yapın. 1 Ay uzun bir süre gibi gelebilir ancak zaman hızla akıp gidiyor. Hatırlarsanız yarın başlayacağınız diyetin üzerinden aylar geçti. O yarınlar asla gelmez. Hemen bugün şimdi başlayın.

Kadınların ise imrenerek baktığı ve özendiği Brezilya kalçaları.Normalde koca popolu olmanın nesi güzel olabilir ki? Hele de Brezilya ‘da ki samba yapan kızların ki gibi. Tamam kabul ediyoruz, biraz kalkık ve diri kalçalar gerçekten iyi. Ama erkek milleti nedense onunla da yetinmiyor daha da, daha da abartı istiyor.

Eğer sizin poponuz- kalçalarınız erkeklerin hoşuna gidecek kadar güzel değil ise popoyu biraz hareketlendirip canlandırabilirsiniz. Çok zor değil. Herhangi bir operasyona, bıçak altına yatmaya da gerek yok. Yapacağınız şey çok basit: günlük olarak düzenli ve istikrarlı süren  egzersizleri yapmak!

Peki hangi egzersizleri nasıl yapmalısınız? Henüz bu konu hakkında bir fikriniz yoksa şayet biz size Kalçalara şekil verip, kaldıran 10  egzersizi gösteriyoruz.

Hem bu egzersizlerle birikte bacaklarınız ve karnınız da nasibini alacak. Bundan emin olabilirsiniz. Haydi bakalım şimdi harika görünen kalçalar için kaldırın popoları

Yorumlar

Yorumlar

bayanlar-icin-is-imkanı

İlginizi Çekebilir

Ebru Şallı İle Güzellik Sırları !!! Göbek Eritme Diyeti ???

Ebru Şallı pilates, sağlıklı beslenme, cilt güzelliği konusundaki bilgi ve birikimlerini yıllardır hanımlarla paylaşıyor. Sağlıklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir