Ana Sayfa / Güzellik / Makyaj / Yüz Şekillerine Göre Kaş Modelleri
bayanlar-icin-is-imkanı

Yüz Şekillerine Göre Kaş Modelleri

Yüz-şekillerine-göre-kaş-modelleri

Oval yüz şekline uygun ideal kaş modeli oldukça fazladır kimi zaman kavisli kimi zaman oval olarak şekillendirdiğiniz yay gibi kaşlarınız sizin oldukça güzel görünmenizi sağlayacak ancak kaşlarınızı çok fazla inceltmeden kullanmalısınız. Oval yüz şekline sahip olan kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli konu dümdüz ve yukarıya doğru kaşlar kullanmamaktır. Aksi takdir de siz oldukça komik görünecek ve olduğunuzdan daha sert mimiklere sahip olacaksınız.

Yüzünüz uzun bir şekle sahipse sizler kaşlarınızı şekillendirerek yüzünüzü olduğundan daha oval göstermelisiniz. Bu yüz şekline sahip kişiler dümdüz kavissiz kaş modelini kalın bir şekilde kullanarak yüzlerindeki sertliği geri planda bırakıp daha doğal bir görünüm elde edebilirler.Kalp yüz şekillerine göre kaş modelleri varsa sizler için uygun kaş modeli hilal şeklidir ve yay gibi kaşlarımız yüzünüzün sert hatlı görülmesinden sizleri korur. Bu yüz şekline uygun saç modelini uyguladığınızda olduğunuzdan daha genç görünmeniz de mümkün.

DEVAMI İÇİN DİĞER SAYFAYA GEÇİNİZ

bayanlar-icin-is-imkanı

İlginizi Çekebilir

Kaş Uzatma Ve Kalınlaştırma Yöntemleri???

Yeterince uzun ve kalınlıkta olan kaşlar gözlerinizin bakışını ve görünüşünü değiştirecektir. Peki kaşlarınızın kalın ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir